Vydavatelství

Oslovte lidi, kteří rozhodují

VydavatelstvíOslovte lidi, kteří rozhodují

Jsme vydavatelem serveru statnisprava.cz, který provozujeme již od roku 2000.

Server poskytuje informace z veřejné správy ČR. Obsahuje strukturovaný adresář úřadů, informace o jejich působnosti a naviguje uživatele v souvisejících oblastech. Specializované rubriky serveru dále poskytují zpravodajství, informace o volných místech a veřejných dražbách majetku.

Mezi pravidelné návštěvníky patří klíčoví zaměstnanci v oblastech realit, dopravy a provozu vozidel, lidských zdrojů, cestovního ruchu, finančních služeb, advokacie a veřejné správy. Sociodemografická klasifikace - ABC se dlouhodobě pohybuje nad 75% (AA+). Průměrná měsíční návštěvnost byla v roce 2016 210 tis. RU, 400 tis. návštěv a 1 mil. zobrazených stran.


Pro inzerentyPodělte se o Vaše zprávy

Zveřejňujeme aktuality z veřejné správy ČR. Pokud máte jakéko-li novinky z této oblasti, neváhejte nám je zaslat - zařadíme je do našeho zpravodajství. Pokud rozesíláte sdělení pro veřejnost z této oblasti, budeme rádi, jestliže nás zařadíte do Vašich newsletterů. V případě Vašeho zájmu o užší spolupráci při vydávání zpráv nás prosím kontaktujte.Kontaktní formulář

European Business Enterprise, a.s.
  • Adresa: Masarykovo nám. 14, 251 01 Říčany
  • Email: redakce@ebe.cz
  • Telefon: +420 323 601 531
  • GSM: +420 739 012 615

Napsali o nás


Naše produktyNaši klienti